See other templatesתשובות לשאלות רפואיות והלכתיות

מזכרות בר מצווה לאורחים

הפקתם בר מצווה מרשימה וקסומה. כולם נהנו והתרגשו מהמעמד וההשקעה.  מן הסתם אתם מעוניינים שההרגשה והאווירה המרוממת ימשיכו ללוות את האורחים זמן רב לאחריו ומן הסתם מתלבטים - אילו מזכרות בר מצווה יתאימו?

בר מצווה מושלמת..

העיניים נוצצות והלב דופק בחוזקה. תחילת אירוע בר המצווה עומד בפתח ואתם עומדים בחליפה מושקעת, נעליים חדשות ונראים מיליון דולר.

כל ההכנות והטרחה שלכם ושל ההורים במציאת אולם מתאים, תקליטן לפי טעמכם, אוכל משובח, תאורה וסאונד איכותיים, אטרקציות למיניהן וסידורי מקומות איפשרו את הפקת הערב המושלם בחייכם עד כה.

מזכרות לבר מצווה – סיום מושלם לערב מושלם

כל חתן בר מצווה ומשפחתו מעוניינים שהאורחים באירוע יזכרו את הערב המושקע ולכמה שיותר זמן. מזכרות לבר מצווה לאורחים היא דרך מצויינת להבטיח שישאר זיכרון מתוק מהאירוע.

בתקופתנו יש מגוון רחב ביותר של מתנות ומזכרות לבר מצווה לאורחים. רעיונות יצירתיים ומרשימים במחירים שווים לכל נפש. החל ממזכרות סטנדרטיות כמו תמונות מגנט, מזכרות אישיות כמו ספלים עם כיתוב אישי או תמונה וכלה במזכרות שימושיות כמו מחזיקי מפתחות עם חריטה. הכל לפי רצונכם וטעמכם האישי.

הכרת הטוב לאורחי בר המצווה

מזכרות לבר מצווה לאורחים הפכו ברבות השנים לדבר סטנדרטי ומקובל עד שקשה למצוא אירוע בלעדיהן. זה הגיוני לחלוטין ומשרת 2 מטרות חשובות. הראשונה היא כמובן להודות לאורחים שטרחו והגיעו לבר המצווה שלכם. השנייה היא כאמור הרצון להנציח את הערב.

מתנה קטנה, נחמדה ומקורית בהחלט תשרת את 2 המטרות הללו באופן מיטבי.

איך בוחרים מזכרות לבר מצווה? מה האפשרויות?

מזכרות אכילות / מתוקות – אריזה, שקית או קופסה קטנה בצורות שונות כמו לב, מגן דויד או חמסה עם ממתקים ו/או שוקולד. ניתן להגיש גם עוגיות תוצרת בית או בראוניז.

מזכרות שימושיות – למשל מחזיק מפתחות לבית או לרכב עם שם חתן בר המצווה ותאריך האירוע. אפשרויות נוספות למזכרות שימושיות יכולות להיות עטים, קרמים מיוחדים, כוסות עם כיתוב והקדשה, כלי אוכל ועוד.

צילום מגנטים – הסטנדרט לכל אירוע היום. מעולה כ מזכרת לבר מצווה לאורחים שללא ספק ישמחו לקחת איתם מזכרם שלהם שמחים ונהנים באירוע. המחירים בהחלט לא יקרים.

מתנות פעילות למהלך האירוע ולאחריו – סטיקים, זוהרים, בלונים, דרבוקות, בלוני אורז, משרוקיות הם אטרקציות מלהיבות למהלך האירוע שבאמצעותם יוכלו האורחים, צעירים ומבוגרים, להרים את מצב הרוח ולתת לאירוע אנרגיות טובות. לאחר מכן הם כמובן יכולו לקחת את המתנות הללו כמזכרת.

מזכרות דתיות – מחזיק מפתחות בצורת מגן דויד או חמסה, ספרי תהילים קטנים, ברכונים, בקבוקי יין קטנים לקידוש, פמוטים קטנים עם הקדשה.

איך בוחרים מזכרות לבר מצווה?

קל להתבלבל לאור מגוון האפשרויות הקיים. עם זאת ישנן כמה כללי אבצע שיאפשרו לכם לצמצם את האפשרויות ולהגיע למזכרות שמתאימות לכם. ראשית, בידקו מה התקציב שלכם. לאחר מכן עברו על רשימות האורחים. מה חתך הגילאים? האם מדובר בקהל חילוני, מסורתי או דתי?

זכרו שאינכם חייבים לתת לכל האורחים את אותן המזכרות. לילדים ייתכן שיתאימו יותר מתנות אכילות ולמבוגרים מתנות שימושיות. נסו לגוון ולהתאים את המזכרות לפלחי הקהל השונים וכמובן אל תשכחו לקנות קצת יותר למקרה שתצטרכו.

לרעיונות נוספים וספקים לחצו  - מזכרות לבר מצווה

"הוא יברך את האשה היולדת"

מילים לאם

באמצעות הלידה, זוכים האיש והאישה ולהביא נשמה טהורה שתפעל לגילוי שם הקב"ה בעולם, שכן האדם נברא בצלם אלוקים. מאמר חז"ל: "אין בן דוד בא עד שיכלו כל הנשמות מהגוף" מקשר בין הורדת נשמות ישראל ובין ביאת המשיח.

להמשך קריאה...לקבלת מידע וייעוץ

שם מלא:
דואר אלקטרוני:
טלפון:

ד"ר יוסף שמש, מוהל מוסמך, מס' רישיון: 0235
לשאלות ייעוץ ובירורים נא לפנות לטל': 054-6482776

ד"ר יוסף שמש - www.milah-tova.com © כל הזכויות שמורות

Joomla templates by Joomlashine